LG представи новата си гама LED телевизори и първия си 3D модел

LG представи новата си гама LED телевизори и първия си 3D модел
LG Electronics представи новaтa си гама от LED LCD и LED телевизори - LG INFINIA, на българския пазар. Тя включва 2 серии Full LED Slim модели, както и първия 3D телевизор - LD950. Останалите нови серии са LED Plus и LED с модели от 32 до 55 инча, както и изцяло обновена гама LCD телевизори. Всички нови модели предлагат разнообразна употреба и възможности за комуникация, съчетани с красив и тънък дизайн. Към предложенията се включва и новата гама плазмени телевизори с допълнителни възможности.

Трите серии телевизори Full LED Slim и LED Plus, включващи моделите LЕ8500 и LE7500, използват специалната IOP LED технология на LG, която гарантира качество на изображението и значително намалява дебелината на екрана до 2,3 см. Уникалната структура на дисплея прави възможен ултратънкия дизайн без компромиси с качеството на картината. Като резултат от това при гледането на изображения във висока резолюция се наблюдават по-дълбоки нива на черно и постоянно качество на картината, които обикновено не могат да бъдат постигнати при ултратънки телевизори.

Освен с по-доброто си качество и дизайн, използваната LED технология при LЕ8500 и LE7500 помага за ниската консумация на енергия, което прави моделите икономически изгодни в дългосрочен план, като намалява вредното влияние върху околната среда. Освен грабващ окото дизайн, новите модели LED LCD телевизори на LG предлагат и нови технологии за по-добра картина и различни възможности за употреба и забавление, включително достъп до Интернет, сред които и видеоразговори през Skype. С LD950 потребителите ще могат да се насладят и на триизмерни изображения, като моделът се предлага с четири чифта поляризирани очила.


Втора употреба с гаранция