Nothing ни подготвя за премиерата на CMF Phone 2

Nothing ни подготвя за премиерата на CMF Phone 2

Nothing вече има зад гърба си редица устройства, като развива и отделен бранд, CMF. Чрез него компанията пуска по-достъпни продукти, които могат да достигнат до по-широк кръг потребители.

Междувременно вече сме свидетели и на първите индикации за появата на наследника на CMF Phone 1. От компанията пуснаха тийзър под надслов „В търсене на перфектния кадър“, в който се вижда и гърба на устройството.

Снимки и спецификации на Nothing CMF Phone 1 тук

Има индикации, че CMF Phone 2 ще разполага с тройна основна камера, което ще е интересно развитие. Иначе според слуховете телефонът се очаква да има чипсет Dimensity 7400, 6.3-инчов екран и батерия с капацитет 5000 mAh с мощност на зареждане до 33 вата.

Възможно е бъдещото попълнение да запази опцията за добавяне на модули чрез системата Accessory Point. Освен телефона може да видим още нов часовник и безжични слушалки.

Източник: Nothing


  • Вярно е, че при евтин телефон наличието на 6,3-инчов екран и голяма батерия може да представлява предизвикателство при дизайна

    [size=50][url=https://1921681001.id/]192.168.100.1[/url] [url=https://19216811.cam/]192.168.1.1[/url] [/size]
    damiendada
  • С малък евтин телефон. Но няма да е така, вече пише, че ще си е стандартна лопата.
    ipolit
  • Не виждам с какво ще строшат пазара.
    JKRL
  • Ако наистина е така ще строшат пазара. Но предполагам, че е грешно - 6.3 инчов дисплей и голяма батерия май не могат да съжителстват. Особено пък в евтин телефон.
    ipolit