Нови данни за бъдещия realme GT5 Pro

Нови данни за бъдещия realme GT5 Pro

Тази година изглежда realme подготвя нов флагман, който най-вероятно ще дебютира под името realme GT5 Pro. Още през септември от компанията пуснаха и изображение загатващо използването на перископна оптика в камерата.

Сега благодарение на лийкъра Digital Chat Station разполагаме и с нова информация за устройството. Изглежда тук главния сензор ще е Sony IMX966 (1/1.4”), който би трябвало да предложи сходно качество като IMX989 (1“) благодарение на новата си стакната структура. Освен това ще има 48MP Sony IMX581 с ултраширокоъгълен обектив, както и 50MP IMX890 към телефото лещата.

Устройството изглежда ще предложи дисплей с резолюция 1.5K. При всички положения телефонът най-вероятно ще бъде анонсиран преди края на годината и скоро ще научим всичко интересно за него.

Източник: Weibo


Втора употреба с гаранция