Появиха се първи детайли за Xiaomi 18 Pro Max

Появиха се първи детайли за Xiaomi 18 Pro Max

Миналата година Xiaomi изненада мнозина с анонса на два Pro модела в серия 17, като те се отличават с наличието на втори екран на гърба. За съжаление тези устройства така и не достигнаха официално до Европа.

Компанията обаче изглежда планира да запази това наименование и в бъдеще. За това подсказва публикация на лийкъра Digital Chat Station в китайската социална мрежа Weibo.

Според него Xiaomi 18 Pro Max ще има 6,9-инчов плосък LIPO OLED екран с изключително тесни симетрични рамки, които ще бъдат дори по-тесни от тези на актуалния модел. Дисплеят ще достига яркост от 1 нит при ултра ниска осветеност и ще поддържа цветовото пространство BT.2020.

Очаква се Xiaomi 18 Pro Max да използва предстоящия чипсет Snapdragon 8 Elite Gen 6, който ще бъде произведен по 2nm процес. Остава да видим дали в крайна сметка телефонът ще се появи в Европа.

Източник: Weibo


Втора употреба с гаранция