Apple всъщност е отменил производството на белия iPhone?

Apple всъщност е отменил производството на белия iPhone?
Apple не споделиха какви са причините за забавянето на белия iPhone, но това не попречи на хората да предполагат и понякога да изказват тези предположения в публичното пространство. Поредните слухове, след като от Apple обявиха, че доставките на белия iPhone 4 ще започнат през пролетта, твърдят, че компанията всъщност тайно е спряла проекта за бяла версия на смартфона и такава няма да има изобщо. Apple дори махна телефона от страницата си за покупка. Кое точно ще се окаже вярно от всичките слухове, засега не се наемаме да прогнозираме, но се надяваме през пролетта наистина да видим бял телефон, дори и той да е iPhone 5.

http://www.boygeniusreport.com/2010/10/28/apple-removes-white-iphone-4-from-purchase-page/


Втора употреба с гаранция

  • може може... ама не иска :) за тва ябълката шродават мн повече от Нокия.. стратегията на час по лъжичка дава резултати
    Loоper
  • (yes) Много на място,браво на Nokia(yes) Цели 5 цвята телефона са направили а ябълката един бял неможе. :D
    Samsung Galaxy S II
  • По този повод от Нокиа Индия публикуваха следното в Туитер профила си..:D
    asenna5
  • Чакайте айфоне 5 явно белият неможаха да го направят китайците...Голяма излагация от ябълката 2 модела телефони немогат да пуснат. ... Ами ако като Nokia имаха по 50 модела на година да пуснат. Ей затова трудно ще ме убеди някой да си дам за китайски айфон парите.(no)
    Samsung Galaxy S II
  • 100% проблема не е технически... а маркетингов трик.... явно виждат , че продажбите спадат и са решили тоя да го пазят като последен коз да изтискат още някоя продадена бройка
    Loоper
  • Напълно жалко. Може би ги е страх, че ще се прецакат продажбите на черният, заради проблемите, които даваше. Аз лично ако трябваше да си купувам i4 щях да си взема белият, но сега май отпада изобщо този модел телефон от целевият ми диапазон :)
    ShinG0