Motorola Edge 70 Fusion е по-тънък и с по-ярък дисплей

Motorola Edge 70 Fusion е по-тънък и с по-ярък дисплей

Motorola представи Edge 70 Fusion, който е по-тънък в сравнение с предшественика си, но без да жертва батерията – има същия капацитет от 5200 mAh като Edge 60 Fusion. Дебелината на устройството е намалена от 8,0 мм на 7,2 мм, а теглото остава същото – 177 г.

Новият модел се захранва от чипсет Snapdragon 7s Gen 3, което е промяна спрямо предишния модел, който имаше MediaTek Dimensity 7300. Променен и дисплея, който е вече е четирикратно извит с диагонал 6,78”, честотата на опресняване достига 144Hz, а пиковата яркост е увеличена до 5200 нита.

Предната част е защитена от стъкло Gorilla Glass 7i. Edge 70 Fusion е здрав и има IP68 и IP69 сертификати за устойчивост на прах и вода, а освен това е преминал военни тестове по MIL-STD-810H. На гърба има двойна камера, сертифицирана от Pantone. 

Основният модул разполага с 50-мегапикселов сензор Sony Lytia 710 с OIS. Към него се добавя 13-мегапикселов с ултраширокоъгълен обектив с макро възможности. Камерата за селфита е с 32-мегапикселов сензор. Както и преди, телефонът поддържа бързо кабелно зареждане при 68 W, но няма безжично.

Източник: Motorola

Оферти на деня


Втора употреба с гаранция