Очакват се тези подобренията в Xiaomi 18 Pro и Pro Max

Очакват се тези подобренията в Xiaomi 18 Pro и Pro Max

Миналата година Xiaomi изненада всички с Pro моделите в актуалната си серия 17. Двете устройства разполагат с екрани на гърба, с което се отличават от конкуренцията.

Сега нови слухове от Китай сочат, че Xiaomi 18 Pro и Pro Max ще запазят тази черта. Изглежда обаче са предвидени и специални възможности с изкуствен интелект. Към момента няма яснота какви може да са те. Така компанията ще се опита да направи тази черта по-функционална.

Снимки и спецификации на Xiaomi 17 тук

Други данни подсказват, че високоговорителите и вибрационният мотор ще претърпят подобрения. Предполага се, че устройствата ще използват чипсет Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro.

Предстои да видим дали двете устройства ще се появят в Европа, тъй като за съжаление актуалните Pro модели не са налични тук.

Източник: Gizmochina

Оферти на деня