Още изображения показват серията Galaxy S22 в различни цветове

Още изображения показват серията Galaxy S22 в различни цветове

През последните месеци научихме почти всичко за бъдещата серия смартфони от серията Samsung Galaxy S22. Освен това днес от компанията официално обявиха и премиерната дата на новата линия телефони, а именно 9 февруари, което означава, че няма да се наложи да чакаме още дълго преди да ги видим.

Разбира се най-голям интерес предизвиква бъдещият Galaxy S22 Ultra, който ще е духовен наследник на серията Galaxy Note. Сега разполагаме и с още и висококачествени изображения на трите модела. Те идват от лийкъра Ивън Блас и показват устройствата в различни цветове, но в последствие бяха премахнати.

Galaxy S22 и S22+ имат идентичен дизайн, който е доста близък до тези на актуалните модели. S22 Ultra от друга страна изглежда по-различно и включва писалката S Pen. Той ще се предлага във винено червен, черен, бял и зелен цвят.


  • Батерията от 3700 mAh на малкият модел веднага го прави безсмислен , трудно ще изкарва и ден с тази батерия.
    STE1
  • Малкият много ме кефи, ама 1800 кинта е направо безумие. А защо не си вземеш S21 тогава, разлики няма и без това?
    arakchiev
  • Малкият много ме кефи, ама 1800 кинта е направо безумие.
    ipolit