Започнаха продажбите на серията Samsung Galaxy S21

Започнаха продажбите на серията Samsung Galaxy S21

29 януари е важен ден за почитателите на Samsung, защото днес започнаха продажбите на флагманската серия Galaxy S21, която беше представена на 14 януари. Корейската компания ускори с около месец премиерата на новите модели спрямо досегашната си практика и предстои да видим какъв ефект ще има този ход, но все пак вече можете да се сдобиете с някой от трите модела.

Устройствата са налични в няколко цвята. Galaxy S21 Ultra е достъпен в „Загадъчно сребърно“ и „Загадъчно черно“, Galaxy S21+ в „Загадъчно черно“, „Загадъчно сребърно“ и „Загадъчно лилаво“, а Galaxy S21 в цветове „Загадъчно лилаво“, „Загадъчно розово“, „Загадъчно бяло“ и „Загадъчно сиво“.

Както писахме в зависимост от вградената памет цените на трите модела стартират от 1749 лв. за Galaxy S21, 2149 лв. за Galaxy S21+ и 2549 лв. за Galaxy S21 Ultra. Ако сте успели да направите предварителна поръчка до вчера имате шанса и да получите интересни подаръци.

Смартфоните са налични при всички партньори на Samsung, а ако искате да вземете някой от тях с абонамент от мобилен оператор и да спестите значителни суми, тук има кратко сравнение с цените при трите основни телекома.


Втора употреба с гаранция