А1 обновява своите мобилни планове с достъп до 5G ULTRA

А1 обновява своите мобилни планове с достъп до 5G ULTRA

A1 обяви, че обновява своето портфолио от мобилни планове с нов подход, който да удовлетвори нуждите на всички типове потребители. За първите 24 месеца от договора новите планове се предлагат с промоционални месечни такси, стартиращи от 23.99 лева на месец за базовия план до 65.99 лева на месец за този с най-много възможности.

По-атрактивни условия ще получават потребителите, които комбинират с нова или са преподписали съществуваща фиксирана услуга. Така например, базовият план се предлага на промо цена от 20.99 лева на месец за целия период на договора в комбинация с абонамент за телевизия или домашен интернет.

Към неограничения трафик без лимит на скоростта в 5G мрежа компанията предлага и дигитални услуги с промоционални условия. През приложението за самообслужване Моят А1 или неговата уеб версия на А1.bg всеки абонат на някой от новите мобилни планове може да включи към мобилния си план допълнителни безплатни услуги като HBO Max, deezer, A1 Wallet и др.

В допълнение всеки абонат на плановете с такса над 27.99 лева получава без допълнително заплащане към плана си достъп до мобилна телевизия A1 Xplore TV GО с включени над 60 канала за срок от 12 или 24 месеца, а за най-високия план и достъп до спортните канали MAX Sport.

Новости има и при плановете за фиксирани услуги – домашен интернет и телевизия. От март клиентите, взели нова или преподписали съществуваща фиксирана услуга, ще получат промоционална отстъпка от 50% за първите три месеца на договора.

Допълнителни екстри са предвидени и за ползвателите на телевизия, сред които възможност за безплатно добавяне на приложение на допълнителен смарт телевизор. Освен това, клиентите получават 3 месеца безплатен достъп до мобилна телевизия с над 80 канала A1 Xplore TV GO, който след изтичането на промо периода ще струва на абонатите 1.99 лева на месец.

В рамките на първия месец от договора клиентите ще получат и безплатен достъп до MAX видеотека, където могат да намерят актуално и съдържание от National Geographic, Nickelodeon, Shvargalo, Comedy Central и Pulse Plus, а след изтичане на промоционалния период цената ще бъде 1.99 лева на месец.

Клиентите, които ползват услуга за домашен интернет от А1, ще могат да се възползват от три месеца безплатен период за услугата Интернет защита, която гарантира безопасно сърфиране в уеб сайтовете. След изтичане на промо периода услугата е на цена от 1 лев на месец.


Втора употреба с гаранция



  • Гледах цените на устройства за преподписване, ама за тази опция са си на цени които можеш да ги купиш от магазина.
    Но така или иначе плана си заслужава(не че на майка ми толков и трябва бърз неограничен нет), но най-малкото като си пусна Диема екстра, HBO и Капитал за две години, се изплаща договора.
    И при мен излизаха цени като в магазина,но като преподписах ми се обадиха,че цената за мен ще е 220 вместо 320 .
    dimitrov68
  • Мерси, аз ползвам само профила в сайта, нямам приложението качето, за това не го виждах тов i.
    Но както и да е, открих и там къде да се види. При това положение ще взема да го предподпиша тези дни.

    Гледах цените на устройства за преподписване, ама за тази опция са си на цени които можеш да ги купиш от магазина.
    Но така или иначе плана си заслужава(не че на майка ми толков и трябва бърз неограничен нет), но най-малкото като си пусна Диема екстра, HBO и Капитал за две години, се изплаща договора.
    board
  • [attachment=0]IMG_2550.jpeg[/attachment] @board. Просто отново трябва да ги добавиш в позициите селект. А на снимката съм ти показал от къде да видиш до кога ти е срока на договора.
    NSWDG

  • Как всъщност мога да видя от мобилното приложение кога точно изтича договора?
    В Моят А1 в ляво от мобилния номер има едно английски И с точка.
    Натиска се на него и в новия прозорец четвъртото отгоре надолу е “Срок на договора” под Номер на услуга, Тип, и Договор.
    В дясно от Срок на договора има активен линк с надпис Виж.
    Като се натисне изписва Изтича на 01.01.01 (примерно).
    algor
  • Запазват се, да. HBO иска пререгистрация. Преподписани два договора миналия мевец. Какво имаш предвид под пререгиатрация. Регистрация на нов мейл ли?

    На мен основно май ми е за Диемите, че доста се разочаровах, че добавките в новите планове са само за 6 месеца.
    Ако с преподписване са си за 24 месеца е супер.

    Как всъщност мога да видя от мобилното приложение кога точно изтича договора?
    board
  • Запазват се, да. HBO иска пререгистрация. Преподписани два договора миналия мевец.
    NSWDG
  • Аз съм доволен от A1, че направиха възможността да си запазиш сегашните условия през сайта, а не да трябва да се молиш в магазин. Много абонати на Unlimited 34.99 ще си го запазят Може ли малко инфо за това, че майка ми е с такъв план. От сайта само се цъка запазване на настоящия план? Опцията в скрийна?

    И второ, знаете ли дали се запазват 4-те дигитални добавки за целия период на договора?(HBO, Диема, Капитал и т.н.)
    board
  • След тия "индексации" и служебни прехвърляния,ако си на безсрочен договор,това каква ще ти е таксата и плана след 2 години е нещо,като букмейкърска прогноза
    gonz0104
  • ...офертата който получаваш за най-високия план е да ти струва 60лв. Имаха по едно време също такива планове даже май беше 67лв. След 2-3 месеца ще пуснат "промоция" и ще ги снижат отново.

    Аз съм доволен от A1, че направиха възможността да си запазиш сегашните условия през сайта, а не да трябва да се молиш в магазин. Много абонати на Unlimited 34.99 ще си го запазят, а такива като [b][u][color=red]defierofodds[/color][/u][/b], които не спират с тяхното "цената е само за 24 месеца, после става двойна", ще им се запуши устата. Да вземат пример от A1 другите оператори.
    Затова казвам, че 2 години да са ни изгодни условията, а след това ще му мислим. Както на практика се получава, постоянно има по някоя добра оферта. Не сме роби на конкретен оператор.
    И са махнали опцията за закупуване на устройство със запазване на настоящия план, вероятно излиза само ако си в последните 3 месеца на договора. Аз досега няколко пъти преподписвах плана от Април 2021 като си взимах някакви слушалки. Сега ми дава за преподписване само някакъв unlimited special 40 и 2 оферти от стандартните с такси над 40 лв.. Друго се сетих. Дали причината не е, че не са минали 3 месеца от преподписването ти? Спомних си, че някъде в условията го пишеше.
    JKRL
  • Но забелязяам, че има две течения в ползването на мобилни планове. Едното е на хора целящи да имат възможно най-ниския план покриващ потреблението им, а второто на хора които искат да вземат субсидиран телефон, като те обикновено взимат по-вискотите планове, заради по-сериозното субсидиране. И при по-генерална промяна на плановете, едната или другата група недоволства повече.
    board
  • От години съм на най -евтиния план за тв и нет 18,50,като скоро го преподписах.
    Вчера ми се обадиха ,че трябва да дойдат да сменат обурудването щото минавали на оптика.
    Дали без смяна на плана ще мога с новата технология да връщам програми седем дни назад??
    mobilemann
  • Много хубаво акцентират на едни цени, ама те важат само, ако освен за мобилна услуга подпишеш и договор за телевизия или интернет. И дори ако го направиш, офертата който получаваш за най-високия план е да ти струва 60лв.

    Та до онзи ден най-големия им план беше 30лв за първите 12 месеца и после 60лв за следващите 12 месеца. Или средно 45лв на месец, без условие да подписваш телевизия.

    Ако бяха сменили договорите миналия месец, направо щяха да прецакат офертата на Самсунг за S23 серията.
    board
  • Сега виждам, че може веднъж в месеца да се активира неограничен на максимална скорост интернет за 24 часа безплатно. Това е за БГ, за ЕС е 1707МБ. Следващо активиране в същия месец е 2,99лв
    newgraf
  • Голяма работа, че имаш 1гб или 5гб на макс скорост... за най-масовите планове е все тая, че един ден след зануляването ще направиш един спийд тест на 5Г и после ще си пак на ограничението :lol: Ами той интернетът не е за правене за спийд тестове ;)
    Apple_fan
  • Плановете не ме вълнуват толкова, 5г не ползвам, НО дом. нет е скочил брутално много. преди 300 беше за 17лв сега отива на 26. Преди първите 6м бяха на половин цена, сега само 3м. Отделно по фактурите ми уж имам 3лв. отстъпки, но някакси не ги виждам тия 3лв като плащам.
    dafigg
  • Голяма работа, че имаш 1гб или 5гб на макс скорост... за най-масовите планове е все тая, че един ден след зануляването ще направиш един спийд тест на 5Г и после ще си пак на ограничението :lol:
    zlostorko
  • Не знам нарочно ли се отклони темата за преподписването, но тези планове разбиват на пух и прах тези другите два оператора. Тук освен неограничен нет на определена скорост, първо се ползват определен брой на максимална скорост.
    Apple_fan
  • А Виваком продължават да се излагат с планове 2мбит,10 мбит
    DemKol
  • Това с опцията за преподписване е добре, защото има планове, които на потребителите им е по-добре да са с тях. Новите при всички положения повишават таксите.
    chasovnik
  • Обаче и тук, както Виваком са резнали минутите към ЕС...
    sandi7