Yettel дава 3 месеца Storytel и 6 месеца MB на максимална скорост за всеки нов мобилен план

Yettel дава 3 месеца Storytel и 6 месеца MB на максимална скорост за всеки нов мобилен план

В месеца на романтиката Yettel дава на всички свои нови потребители на мобилни планове възможност да споделят валентинки без ограничения и достъп до някои от най-великите любовни истории. До края на февруари потребителите, които изберат план Total или Total Unlimited с договор за 24 месеца, ще могат да сърфират с максимална скорост за 6 месеца и да активират Storytel за 3 месеца без допълнително заплащане.

Тарифните планове, от които абонатите могат да избират, започват от 25,99 лв. на месец при Total портфолиото и от 36,99 лв. с плановете Total Unlimited. Освен неограничени минути за разговор в България и роуминг зона Европейски съюз, плановете включат време за международни разговори, MB за сърфиране в роуминг и позиции за дигитални услуги като HBO Max, Deezer, Капитал, Bookmate, iZZI и Storytel. Клиентите не заплащат допълнително за промоционалния период на услугите, управляват ги лесно през мобилното приложение Yettel и могат да сменят услугите си в позиции веднъж всеки месец.

Повече за промоционалните предложение на Yettel

До края на февруари потребителите могат да активират и най-новото попълнение сред дигитални услуги, предлагани от Yettel – Storytel за промоционален период от 3 месеца без допълнително заплащане. Така те ще получат достъп до над 500 000 заглавия, включително богат каталог от над 5000 произведения на български език. Любителите на литературата слушат неограничено дори в движение популярни и най-продавани автори у нас и в световен мащаб, могат да запазват и слушат съдържание и в офлайн режим и получават препоръки за съдържание според заглавията, които избират.


Втора употреба с гаранция