Станахме на 15 години и ще подарим 15 смартфона
В края на миналата година Mobile Bulgaria стана на 15 години. Откъдето и да го погледнем, това е страшно много време, що се отнася до света на технологиите. През тези години станахме свидетели на възходи и падения на гиганти, на зараждането на революционни концепции, на смаляването на света и превръщането му в глобално село, на реализирането на идеи, които звучаха като излезли от фантастичен роман, на дълбоки промени в живота и в начина, по който работим и общуваме.

Технологиите, които имат за цел да ни свържат, всъщност започнаха да ни разделят, като намалиха времето, което прекарваме с близки и приятели. Прогресът не спира и сега сме на прага на нова мащабна промяна, която обещава да промени коренно обществото ни. Изкуственият интелект се развива със скоростни темпове, автономните автомобили съвсем скоро ще променят транспорта, градовете стават все по-умни, смартфоните ще получат сгъваеми дисплеи, а за връзката на всичко ще се грижат новите 5G мрежи, които през тази година ще започнат масовото си разпространение.
През годините и ние преминахме през много трансформации и продължихме да растем и да се развиваме. Последната промяна от края на миналата година преобрази напълно сайта и го подготви за следващата вълна от големи промени, която трябва да го направи още по-удобен и по-полезен. Междувременно не спряхме да ви информираме за най-интересното от сферата на мобилните технологии и да обикаляме света, за да присъстваме на интересни премиери в търсене на следващото важно нещо. Това е задача, която няма край.
Рождениците обикновено получават подаръци, но ние ще направим нещо друго - през следващите 15 седмици ще подарим на нашите читатели 15 смартфона. Точно така - 15 смартфона. Единственото, което трябва да направите, за да получите шанс да се сдобиете с един от тях, е да гласувате в анкетата за съответната седмица. В нея няма верни и грешни отговори, а попълвайки я, вие се записвате за участие в томболата. Всяка седмица ще публикуваме и много интересни материали, в които ще обърнем поглед назад, за да проследим как са се развили технологиите през изминалите 15 години. Подготвили сме и блиц интервюта с известни личности и ветерани от бранша.
Оферти на деня
-
Samsung Galaxy A56 от CityTel:
128GB + 8GB RAM 309 € (604.35 лв.), 256GB + 8GB RAM 349 € (682.58 лв.) -
Apple iPhone 16 от CityTel:
128GB 779 € (1523.59 лв.), 256GB 869 € (1699.62 лв.), 512GB 999 € (1953.87 лв.) -
Samsung Galaxy S25 Ultra от Plesio:
256GB + 12GB RAM 1089 € (2129.90 лв.), 512GB+12GB RAM 1149 € (2247.25 лв.) -
Samsung Galaxy A17 5G от Plesio:
128GB + 4GB RAM 179 € (350.09 лв.), 256GB + 8GB RAM 225 € (440.06 лв.) -
Samsung Galaxy A26 от TImobile:
128GB + 6GB RAM 199 € (389.21 лв.), 256GB + 8GB RAM 253 € (494.82 лв.)
Втора употреба с гаранция
-
Apple iPhone 15 от Flip:
128GB 403.99 € (790.14 лв.) -
Apple iPhone 15 Pro Max от Flip:
256GB 717.99 € (1404.27 лв.)
Аз мисля, че не е редно, но не мислете, че го казвам, за да прецакам някой - няма да се запиша за томболата и така няма да има значение за мен кой участва и кой не.
Не, че всеки не може да сложи друг мейл и друго име за участие, но вие си знаете.
[attachment=0]Без име.pngА щом си се включил, значи тайно се надяваш да си ти, тоест да не е никой друг.
За това да оставим лицемерните пожелания, та неуспех на всички
Пожелавам инициативата да е успешна за сайта, да доведе повече нови хора, четящи и коментиращи актуалните новини. И форума отново да стане едно хубаво място за обсъждане на новите технологии.
Успех на всички!