Летни подаръци от "М-Тел" през август

Летни подаръци от
"М-Тел" стартира нова лятна инициатива, която ще забавлява почиващите на Южното ни Черноморие. До края на август над плажовете от Слънчев бряг до Царево самолет с логото на оператора ще обсипва почиващите с късметчета. Летните награди, скрити в скреч карти, са за телефони като iPhone, Nokia 1616, LG A133 и LG Pecan. Допълнително до края на август телекомът ще подари и много летни игри и аксесоари като фризбита, хилки за плажен тенис, водоустойчиви калъфи за телефон и т.н. Късметлиите, хванали скреч карта с надпис "Печелиш награда", трябва да посетят най-близкия магазин на "М-Тел" в Бургас, Царево, Слънчев бряг, Созопол, Приморско, Поморие и Несебър, където ще разберат какво печелят и ще получат подаръка си.

Заедно с това във Facebook стартира онлайн вариант на инициативата чрез специално флаш приложение във фен страницата на "М-Тел". Интерактивната игра "Море от подаръци" ще продължи до 2 септември, а наградите са четири таблета Motorola Xoom. Всеки петък печели участникът, събрал най-много точки от играта в рамките на седмицата.

Информация за правилата за участие и за самата игра можете да намерите на адрес http://www.facebook.com/MobiltelBG .


  • Оффф пак са цензурирали всичко, сега ще пиша на Марк (Зукерберг) да върне другите коментари. Сори!!!
    Crazy Heart
  • Мерси! Сигурен ли си, че коментарите не са от най-близката рода на участниците? И по-точно, тези от тях, които все още не се срамуват. И защо ги нямаше мненията на Мон Дьо, Денди и Фон Паркетол?
    Анкъл Самюъл
  • http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150257248559394#comments :)
    Crazy Heart
  • ... и тогава видях един нов Крейзи, мил и отзивчив и ангелчета прелитаха наоколо. И нов морал се стелеше покрай рогатите и всички пееха хорали. Между другото, би ли ми пратил линк към поне един добър отзив за "виещата с вълци"!
    Анкъл Самюъл
  • [Quote]Крейзи, ей сегичка ще ви популяризираме инициативата! Апропо, как можахте толкова гнусна реклама да пускате напоследък. И кучето ми като чуе онази певица да вие, си намира работа в другия край на имота. А е само една животинка. Ще ви съдя за малтретиране.[/Quote] Абе имаше добри отзиви за тази реклама, но извинявай за кучето! Ей сега ще се обадя да я спрат, сори още веднъж.
    Crazy Heart
  • Крейзи, ей сегичка ще ви популяризираме инициативата! Апропо, как можахте толкова гнусна реклама да пускате напоследък. И кучето ми като чуе онази певица да вие, си намира работа в другия край на имота. А е само една животинка. Ще ви съдя за малтретиране.
    Анкъл Самюъл
  • На Созопол видях в сряда да прелита ниско и да прави "боклук" :D Нямаше голяма навалица да събират боклука им (beer)
    Capo_69
  • Видя ли truck, самолетите само ще си прелитат. Все пак се пазете, че може да са спестили пари от горивото.
    Анкъл Самюъл
  • Именно :)
    Crazy Heart
  • Какво очакваше да падне самолета ли? (woo) Така спестяват парите за почистване, които ще ползват за обезщетяване на абонатите си. Нали така Крейзи Ха:т?
    Анкъл Самюъл
  • Бях 5 дни на Слънчев бряг, самолета на М-Тел няколко пъти прелиташе над главите ни, но нищо...
    truck
  • [Quote]Боклука на мобилтел от плажа после кой ще го събере? [/Quote] Частна фирма :)
    Crazy Heart
  • Не разбра ли, аз съм :)
    Crazy Heart
  • А какво стана избраха ли LOOP президент (woo) :P ?
    sartana
  • Концесионера е длъжен да поддържа плажа, а и със сигурност е разрешил на М-тел да си направят промоцията на негова територия. Аз само се притеснявам някой подарък да не падне в морето :| Но нека раздават подаръци, то и без това август - сезона на отпуските (за някои), цялата страна се е изсипала на морето
    yav78
  • Боклука на мобилтел от плажа после кой ще го събере?
    vladovn
  • [Quote]айде тези на морето ще намажат...[/Quote] ... със засилен спам!
    m75
  • айде тези на морето ще намажат.
    Cocona
  • а всъщност Петък би трябвало да се пише с главна буква, дори с толкова главна, че трябва да измислят ново главно "П" специално за Петък. Виж на понеделника "п"-то трябва да е толкова малко, че да клони към изчезване! Успешна седмица на всички и успех в игрите и печеленето на таблети :)
    DocHoliday
  • Има игра и в страницата им във Фейсбук с един рак :) Става за убиване на време, например докато чакаш доставка на пица, а и има награда таблет, който желае да бъде информиран :D
    yav78